Selçuk Bayraktar’dan lider Türkiye vurgusuGörkemli festivalin açılışında konuşan Bayraktar, gençlere önemli mesajlar verdi. Bayraktar, milli teknoloji hamlesinin Türkiye’yi taşıyacağı noktaya işaret etti.

Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST, ziyaretçilerine kapılarını açtı.

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin açılışında konuştu.

Bayraktar, hem projeleriyle hem de ziyaretçi olarak festivale katılan gençlere tavsiyelerde bulunurken, Türkiye’nin liderliğine vurgu yaptı.

“SİZLERİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“Allah güç ve kuvvet verdikçe ülkemizin aydınlık yarınları olan sizlere elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” diyen Bayraktar, şu ifadeleri kullandı:

“LİDER TÜRKİYE HEDEFİNDEN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

“Tam bağımsız, Türkiye yolunda milli teknoloji hamlesi idealinden, Türkiye’yi her alanda lider ülke yapma hedefinden asla vazgeçmeyeceğiz. Bu yolda dönmek yok. Bu yolda durmak, duraksamak yok.” ifadesini kullandı.

Selçuk Bayraktar: Türkiye’yi her alanda lider ülke yapma hedefinden asla vazgeçmeyeceğiz ViDEO

Selçuk Bayraktar dan lider Türkiye vurgusu #1

TEKNOFEST VE BOĞAZİÇİ’NDEKİ EYLEM

Bir taraftan Türkiye’nin havacılık, uzay ve teknoloji alanında yapılan atılımlar sadece yurt içinde değil, yurt dışında da göz kamaştırırken, diğer taraftan ülkemizin prestijli üniversitelerinden Boğaziçi’nde rektör ataması bahanesiyle başlayan eylem devam ediyor.

Kendilerinden bilim üretimi beklenen öğretim üyelerinin ayakta durma eylemi 261’inci gününe girdi.

Selçuk Bayraktar dan lider Türkiye vurgusu #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir