İzmir’de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attıBuca ilçesinde ev sahibi ile tartışan kiracı Erol A., cinnet geçirerek eşyalarını sokağa fırlattı. O esnada elektrik tellerine zarar veren kiracı, mahallede elektriklerin kesilmesine neden oldu.


İzmir'de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı

İzmir’in Buca ilçesinde ev sahibi ile tartışan kiracı sinirlerine hakim olamadı.

Dün akşam saatlerinde İnönü Mahallesi’nde 1 ay önce 5 katlı binanın son katına taşınan kiracı Erol A. (35) ile ev sahibi arasında anlaşmazlık çıktı. Bunun üzerine ev sahibi kiracısının evi boşaltmasını istedi. Evi boşaltmayacağını ve benzin dökerek ateşe vereceğini söyleyen Erol A., daha sonra ise dairenin içerisine benzin döküp evi ateşe vermeye çalıştı.

İzmir de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı #1

EŞYALARINI SOKAĞA ATARKEN ELEKTRİK TELLERİ ZARAR GÖRDÜ

Madde bağımlısı olduğu ve kısa süre önce cezaevinden çıktığı ileri sürülen Erol A., buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi de dahil eline ne geçirdiyse sokağa atmaya başladı. Sokakta bulunan elektrik telleri de atılan eşyalardan dolayı zarar görürken, yetkililerce elektriklerin kesilmesiyle sokak adeta karanlığa büründü.

Bunun üzerine mahalle sakinleri durumu polis, itfaiye ve 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen polis ekiplerince çevrede geniş güvenlik önlemleri alınırken, itfaiye ekiplerince ise sokağa hava yastığı açıldı.

İzmir de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı #2

ÖZEL HAREKET POLİSLERİ OLAYA EL ATTI

Hareketli saatlerin yaşandığı sokağa tedbiren Özel Harekat Polisleri de sevk edilirken, yaklaşık 3 saat boyunca evdeki eşyaları sokağa atan kiracı, Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin çabaları sonucunda ikna edildi. Gözaltına alınan Erol A., ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

İzmir’de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı VİDEO


İzmir de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı #3

İzmir de ev sahibi ile tartışan kiracı eşyalarını sokağa attı #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir